Поточний № 2 (1412)

27.01.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Гуманітарна допомога ще двом громадам Херсонщини


06.12.2022

Вони сповна пізнали, що таке ворожа окупація, постійні обстріли і понівечена інфраструктура. Дніпропетровщина підтримує громади Херсонської області. Відправили гуманітарну допомогу Бериславській та Кочубеївській. Загалом – понад 50 тонн продуктів. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
«Продовжуємо підтримувати один одного. Навіть під прицілом ворожих ракет. Відправили чергову партію допомоги на Херсонщину. Чотири вантажівки з продуктами поїхали до Бериславської та Кочубеївської громад. Тамтешнім мешканцям потрібна наша поміч. І ми її надаємо», – зазначив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
До Бериславської громади вантажівки повезли майже 25 тонн продуктів.
До Кочубеївської – 27 тонн.
У фурах макарони, соняшникова олія, цукор, згущене молоко, печиво, чай.
Бериславська громада пробула в окупації понад 8 місяців. Знову стала вільною в один день із Херсоном – 11 листопада. До захоплення у ній мешкали понад 18 тис. людей. Нині не більше 7 тис.
«Ворог лише за 5-6 км – на лівому березі. Щодня гатить з артилерії, тероризуючи людей. Обстрілює інфраструктуру і помешкання. Найбільше дістається Бериславу. У місті все ще відновлюють воду, світло, газ», – розповів начальник Бериславської районної військової адміністрації Володимир Літвінов.
У Кочубеївській громаді жителів вдвічі менше, ніж до війни – 1,5 тис. Пошкоджено майже 20% об’єктів інфраструктури та будинків.
«Я не перший раз везу гуманітарку на території, які найбільше постраждали від війни.  Набачився руйнувань. Як там люди живуть і наскільки їм потрібна допомога»,– сказав водій Артем.
Дніпропетровщина доправляла гуманітарні вантажі й до звільненого Херсону. А ще до Високопільської громади. Крім цього, допомагала Миколаївщині.