Поточний № 4 (1431)

17.06.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

ГУР дізналося про реакцію кремля на ураження Су-57


10.06.2024

Головне управління розвідки Міністерства оборони України дізналося про реакцію кремля та, зокрема, путіна, на ураження російського новітнього літака-винищувача Су-57. Про це 10 червня в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник ГУР МОУ капітан Андрій Юсов.
«Ми можемо констатувати сам факт ураження. Стосовно самої операції – ані підтвердити, ані спростувати. Але так, чудові новини: путін, справді, скаженіє, і реакція в кремлі дуже гаряча і відчутна. Тому що Су-57 вони намагалися ретельно ховати і оберігати. І в повітряний простір України ці Су-57 так і не потрапляли – боялись їхнього збиття», – зазначив він.
При цьому, за словами Андрія Юсова, відомо, що росія завищувала характеристики цього літака з метою продажу і присутності на міжнародному ринку озброєнь.
«Ну, власне, не вберегли. Вони використовувались для завдання ракетних ударів по українських цивільних об’єктах, по мирній нашій інфраструктурі. Тому цілком заслужено така кара відбулася», – зазначив речник ГУР МОУ.
Також є інформація, як наголосив він, про ураження двох Су-57, а також про загиблих і поранених окупантів, які були на цей момент на летовищі.
«Цілком справедливо, що військові об’єкти і, власне, літаки, які беруть участь у геноцидній війні і ударах по наших мирних містах – з ними трапляються такі речі на території російської федерації далеко від українського кордону», – наголосив Андрій Юсов.
Щодо підтвердження факту ураження він зазначив, що наразі є публічна інформація із ворожого інформаційного поля і ворог сам підтверджує ураження однієї одиниці.
«Є оприлюднені супутникові знімки, які чітко показують ураження одного повітряного судна», – зазначив речник ГУР МОУ.
Водночас у нього є наразі також попередня інформація про ураження двох Су-57.
«Для підтвердження треба ще почекати», – зазначив Андрій Юсов.
За його словами, йдеться саме про ураження, а не про знищення Су-57.
«Але ми розуміємо, що це складний технологічний процес. Діагностика пошкоджень займе у ворога чималий час. І відновлення так само. А якщо говорити про те, що це штучний товар, Су-57, для путінської армії, то мінус будь-яка одиниця – це серйозний удар по спроможностям ворога», – сказав речник ГУР МОУ.
Крім того, він повідомив, що у росіян до цього було до десятка Су-57.
В'ячеслав Жайворонок.
Джерело: АрміяInform.