Поточний № 15 (1425)

29.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Масова атака на Нікопольський район: двоє загиблих, троє поранені 


19.09.2022

Після обіду 18 вересня російські окупаційні війська 4 рази вдарили по Нікопольському району. Випустили  понад 60 снарядів з «Градів» та важкої артилерії. Вбили двох чоловіків, поранили двох чоловіків та жінку. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України в Дніпропетровській області.   
Під обстрілом три громади Нікопольського району – Покровська, Червоногригорівська та Нікопольська.  
У Покровській громаді від ворожих снарядів загину 39-річний чоловік. Ще двоє чоловіків поранені. Одному з них 36 років. Він ушпиталений у стані середньої тяжкості. Другому – 35 років. Медики йому надали допомогу. Лікуватиметься вдома.  
У Червоногригорівській громаді ворог убив 74-річного чоловіка. Поранив 51-річну жінку. Медики надали їй першу допомогу. Постраждала буде лікуватися вдома.  
В одному з будинків виникла пожежа. Вогонь приборкали 7 рятувальників та пожежний автомобіль. Понівечено 26 житлових будинків, 11 господарчих споруд, 2 автівки, з три сотні сонячних панелей, газовід та електромережу. Без світла лишилися 900 родин. Енергетики та аварійні бригади працюють. Влучило також в місцевий ліцей та автобусну зупинку. 
У Нікопольській громаді без загиблих та поранених.