Поточний № 10 (1398)

01.07.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Медиків привітали напередодні професійного свята


16.06.2022

З нагоди Дня медичного працівника очільник обласної ради Микола Лукашук та очільник ОВА Валентин Резніченко нагородили лікарів Дніпропетровщини пам’ятними подарунками.
«Медсестри, травматологи, анестезіологи – на їхньому рахунку тисячі врятованих життів військових, цивільних, дорослих та дітей. Серед нагороджених є фахівці, які допомагали під час евакуації українців з окупованих міст. Наші медики – наші герої. Бо саме вони допомагають зберегти найцінніше.
Вітаю всіх медичних працівників з прийдешнім професійним святом! Ваш професіоналізм і патріотизм, надважка щоденна праця і відданість своїй справі є прикладом для всього суспільства!», – сказав Микола Лукашук.
Також медиків області привітав керівник ОВА Валентин Резніченко:
«Нашим медикам зараз важко. Роботи набагато більше, ніж зазвичай. Трапляються напружені дні і, навіть, тижні. В операційній, реанімації, амбулаторії, «швидкій». Наші медики міцно тримають свій фронт».
День медичного працівника відзначають в Україні вже 28 років поспіль. Свято припадає на третю неділю червня.
«Ми дуже вдячні за теплі слова і привітання, адже зараз нерідко не вистачає ані часу, ані енергії на позитивні емоції. Рятувати життя, бачити біль та сльози, пропускати їх через себе. І лікувати. Ми робимо це кожного дня, бо це наш обов‘язок», – зазначив Олександр Айварджі, лікар-анестезіолог.
Всього на Дніпропетровщині працює майже 50 тисяч медичних працівників.