Поточний № 2 (1429)

05.03.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

На Дніпропетровщині енергетики поступово повертають електропостачання


23.11.2022

Уже частково відновили електропостачання у Дніпрі та Кам’янському. Заживили Аульський водовід, який забезпечує водою майже 1,5 млн мешканців. Про це під час брифінгу розповів голова облради Микола Лукашук. 
«Прильотів у нас немає. Але через удари по критичній інфраструктурі країни в області – екстрені відключення світла. Без електрики залишилися всі громади. Зараз частково відновлене електропостачання Кам’янського та Дніпра. В планах максимально швидко повернути його у всіх великих містах», – зазначив Микола Лукашук.
Він додав, що знеструмлені були всі насосні станції. Вже заживили Аульський водовід, який забезпечує водою майже 1,5 мільйона мешканців Дніпропетровської області. У найближчий час люди будуть з водою.
«Автобуси та маршрутки працюють, а от електротранспорт – ні, – наголосив Микола Лукашук. – ДСНС та поліція сповіщатимуть про повітряну тривогу по гучномовцях».
За його словами, Дніпропетровська ОВА, всі органи місцевого самоврядування, енергетики, ДСНС роблять все можливе, аби якнайшвидше відновити електропостачання в області.
Він нагадав, що в регіоні працюють понад 200 Пунктів Незламності. Там є світло, вода, тепло. Карта – тут: nezlamnist.gov.ua.