Поточний № 10 (1398)

01.07.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Окупанти обстріляли Чортків


12.06.2022

У місті Чорткові Тернопільської області увечері 11 червня сталися вибухи під час повітряної тривоги. Внаслідок ракетного удару по Чорткову Тернопільської області постраждало 23 особи, серед яких цивільні та військові.
«Загалом за медичною допомогою звернулися 23 особи: як цивільні, так і військові. Усі потерпілі отримали ушкодження легкого та середнього ступеня важкості. Десятеро постраждалих від ракетного удару у Чорткові досі перебувають у лікарнях. Серед постраждалих – дівчинка 12 років з Харкова. Її сім’я, після початку повномасштабного вторгнення, переїхала на Тернопільщину», – повідомив голова Тернопільської ОВА Володимир Труш. – Ми розцінюємо цей вибух як удар для знищення і деморалізації цивільного населення», – наголосив Труш, оскільки більшість постраждалих – цивільні, які мешкали поруч з військовим об’єктом».
«Внаслідок детонації був пошкоджений газопровід, виникла пожежа. Підрозділами ДСНС вона була ліквідована, а також здійснювались пошуково-рятувальні роботи на завалах. Рятувальниками врятовано 12 осіб, з них двоє – діти», – розповів начальник Головного управління ДСНС у Тернопільській області Віктор Маслей.
***
Сьогодні у Чорткові відновили водо- й газопостачання в житлові будинки після ракетної атаки росіян ввечері 11 червня. На місці удару працюють також фахівці комісії обласної адміністрації з оцінки вартості збитків майна громадян.