Поточний № 1 (1428)

24.02.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Партнери України в НАТО адекватно оцінюють ситуацію та готуються до довготривалих рішень


19.01.2024

Серед представників штаб-квартири НАТО є чітке розуміння подій в Україні і розуміння важливості технічної переваги над ворогом. На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосила посол України в НАТО Наталія Галібаренко.
«Серед представників штаб-квартири, я це скажу про різні рівні, на різних дискусіях, в яких я беру участь, є абсолютно адекватне розуміння того, що, можливо, очікування від контрнаступу були перебільшені, і війна – це не серія суцільно одних перемог або одних поразок. Всі розуміють, що ми протистоїмо дуже сильному ворогу, не треба його недооцінювати, росіяни вчаться по ходу війни, і до речі, багато вчаться саме в наших Збройних сил. І тому і кількісно, і ресурсно вони завжди будуть нас переважати», – пояснила вона. 
Водночас Наталя Галібаренко зауважила, що західні партнери розуміють важливість допомоги Україні та необхідність технічної переваги над ворогом.
«Тому лише за допомогою наших західних партнерів, за допомогою технологічної переваги і воювати якістю, а не кількістю – це наш рецепт. І мені реально приємно, що наші партнери це розуміють. Тобто адекватна оцінка ситуації призводить до того, що люди готуються до довготривалих рішень», – додала вона.