Поточний № 46 (1383)

01.12.2021

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Перші підсумки проїзду за новими карантинними правилами


21.10.2021

18 пасажирів не допустили до поїздки співробітники АТ «Укрзалізниця» за першу половину доби 21 жовтня 2021 року через відсутні належні документи: сертифікат про вакцинацію, або документ про отримання хоча б однієї дози вакцини, або негативний тест на COVID-19.
Зокрема, до поїзда № 18 Ужгород – Харків через відсутність необхідних документів не допущено 5 пасажирів, № 81 Ужгород – Харків – 1 пасажир, № 252 Миколаїв – Харків – 3 пасажири, № 150 Ворохта – Полтава – 2 пасажири та № 45 Лисичанськ – Ужгород – 1 пасажир, № 724 Київ – Харків – 6 пасажирів.
Двічі до поїздів викликалися представники Національної поліції України.
АТ «Укрзалізниця» закликає усіх пасажирів неухильно дотримуватися нових правил проїзду транспортом, які затвердив Кабінет Міністрів України постановою №1236. Нагадаємо, що крім квитка та документа, що посвідчує особу для проїзду поїздами далекого сполучення, пасажири повинні мати:
- сертифікат про вакцинацію (паперовий або в додатку «Дія»),
-  або документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19,
-  або негативний результат ПЛР чи експрес-тесту на COVID-19, що мають бути зроблені не більше ніж за 72 години до посадки в поїзд.   
У разі відсутності зазначених документів, пасажири можуть зробити експрес-тест на 10 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити це медичне дослідження за 350 грн. А також у пунктах вакцинації, що працюють на вокзалах.
Надалі АТ «Укрзалізниця» планує збільшувати перелік вокзалів, де функціонуватимуть пункти вакцинації та тестування.