Поточний № 15 (1425)

30.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Ракетний удар по Чернігову: у місті оголосили жалобу


19.08.2023

Кількість постраждалих через ракетний удар російських загарбників по центру Чернігова 19 червня зросла до 117 людей, 7 загиблих, у місті оголосили жалобу з 19 до 21 серпня. Про це повідомив виконуючий обов’язки міського голови Чернігова Олександр Ломако: «Станом на 15.25 від атаки терористів на центр Чернігова постраждало 117 осіб, з них 7 загинуло». Також він повідомив, що «у зв‘язку з терористичною атакою РФ на Чернігів 19-21 серпня оголошено днями жалоби».
За словами міністра МВС Ігоря Клименка, основні жертви під час атаки перебували в автотранспорті чи переходили дорогу, а також повертались із церкви. «Усі, хто перебував в драмтеатрі, вчасно спустилися до укриття. Працівники Національної поліції після оголошення повітряної тривоги намагалися завести всіх в укриття», – повідомив він.
Клименко розказав, що за драмтеатром знаходиться також великий парк. Там із самого ранку мами гуляли зі своїми дітьми. Центральна площа повністю була заставлена автомобільним транспортом. «Наші рятувальники вчасно прибули після прильоту ракети і затушили епіцентр вибуху. Згодом, разом із поліцейськими, почали надавати першу допомогу громадянам», – наголосив міністр.
Ніколи не пробачимо! Вічна пам’ять загиблим!