Поточний № 11 (1421)

07.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Рік повномасштабної війни на Дніпропетровщині


24.02.2023

За рік повномасштабної війни ворог вбив 218 мешканців Дніпропетровщини, понад 800 травмував та поранив.
У містах та селах регіону зруйновано і пошкоджено понад
5 тисяч будинків. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
«За рік ми пережили понад тисячу годин повітряної тривоги. Варварські обстріли мирних міст та сіл. Ми прощалися з найріднішими. Ми втрачали – знову і знову. Але за кожну сльозу на полі бою мстяться наші захисники. Ми об’єднані в боротьбі з окупантом. Та сьогодні сильніші, ніж будь-коли. Ми показали всьому світу – Україна незборима», – зазначив Сергій Лисак. 
Очільник ОВА подякував захисникам, волонтерам, лікарям, енергетикам, хліборобам, підприємцям. Всім, хто «тримає» Україну.
«Ворог нищить цивільну інфраструктуру регіону, – наголосив Сергій Лисак. –  Окрім будинків, в області пошкоджені більш ніж 150 навчальних закладів, майже 40 лікарень, близько 100 підприємств. Список злочинів російської армії можна продовжувати». 
Попри це, додав він, Дніпропетровщина, як і вся Україна, стоїть. Підприємства працюють, хоч і з меншими потужностями. Влада та міжнародні організації допомагають переселенцям – їх в області майже 400 тис.
«Для жителів дніпровської багатоповерхівки, в яку вгатила ракета окупантів, з обласного бюджету виділили 97 млн. грн. Людям з Павлограда, спільно з міською владою, – 15 млн. У кошторисі на цей рік – і 70 млн. на підтримку родин, котрі через ворожу агресію втратили рідних», – розповів Сергій Лисак. 
Війна не зупинила життя, підкреслив голова ОВА. За час повномасштабної  війни на Дніпропетровщині народилося понад 15,3 тис. дітей. І попри всі випробування українці залишилися людьми – щирими, небайдужими та вільними.
Слава Україні!