Поточний № 16 (1404)

26.09.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Російська армія масово атакувала Дніпропетровщину: розбите промислове підприємство, знищений об’єкт соціальної інфраструктури 


15.08.2022

Два райони області потрапили під удари російських військ. Нікопольський район обстріляли з РСЗВ. По Синельниківському району прилетіли чотири ракети. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області. 
По Нікопольському району ворог бив з «Градів». 
На Нікополь агресор випустив 20 реактивних снарядів. Поцілив по промисловому підприємству. Там серйозні руйнування. Через обстріл в одному з цехів сталася пожежа. Її загасили. Зруйнований склад. Пошкоджені склади з готовою продукцією, цехи, адміністративні приміщення, водовід та електромережа. Ніхто з людей не постраждав. 
По Марганецькій громаді також було випущено 20 пострілів з «Градів». Людей не зачепило. 
У Покровській громаді агресор влучив у підприємство енергетичної інфраструктури. На щастя, всі люди цілі. 
Синельниківський район зазнав ракетної атаки. Ворог вдарив чотирма ракетами С-300 по об’єкту соціальної інфраструктури. Він зруйнований. Всі деталі наразі з’ясовуються.
Також цієї ночі наші військові збили над областю російську крилату ракету.  Через падіння уламків зайнялося 2 га сухих залишків пшениці, що лишилися після жнив. Рятувальники вогонь загасили. На місці утворилася воронка діаметром 4 м та глибиною 2 м. А ще – безпечні уламки ракети.  Пошкоджено два приватних житлових будинки. Ніхто не постраждав.