Поточний № 15 (1425)

30.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

У Дніпрі напередодні професійного свята відзначили рятувальників 


15.09.2023

День рятівника в Україні відзначають щороку 17 вересня. 
В області до професійного свята нагородили рятувальників. Надзвичайникам вручили державні й обласні відзнаки, вітальні листи, подяки, цінні подарунки. А ще позачергові звання за сумлінну службу. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
До урочистостей долучились керівництво області та міста, представники силових структур, Нацгвардії, державних структур і громадських організацій, духовенство.
«Герої без зброї! Напередодні професійного свята привітали наших рятувальників. Тих, хто розуміє, що не має права на помилку.  Адже на кону – життя, яке потрібно врятувати. Тих, чия робота вимагає стовідсоткової відданості.  Так було повсякчас. Та особливо зараз, у війну. Надзвичайники перші на місцях «прильотів», – зазначив очільник регіону Сергій Лисак.
Загалом нагороди отримали 76 ДСНСників регіону.
«Праця надзвичайників 24/7. Велика дяка кожному й кожній за сміливість. Пожежним, рятувальникам, хімікам, водолазам, піротехнікам», – сказав начальник Головного управління ДСНС області Юрій Корецький. 
Олександр – заступник начальника одного з пожежно-рятувальних загонів. У ДСНС служить вже 13 років. Каже, війна змінила багато. Тепер серед спорядження є бронежилети.
«Я ліквідовував наслідки ракетного влучання у дніпровську багатоповерхівку. Той трагічний день не забуду ніколи. Дуже тяжко було емоційно. Багато техніки й людей задіяли. Попри все ми любимо й цінуємо свою роботу», – розповів Олександр.   
Сержант цивільного захисту Юлія – диспетчер чергової зміни. Дівчина приймає виклики. Розповіла, що в ДСНС працювала її мама. Тож і сама зацікавилась професією. 
«На мені велика відповідальність за життя людей, коли відбувається якась надзвичайна подія. Потрібно якнайшвидше передати інформацію рятувальному загону. Зазвичай люди дуже хвилюються, коли телефонують. Заспокоюю, даю вказівки, що потрібно робити», – наголосила Юлія.