Поточний № 7 (1395)

23.05.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

У Дніпрі попрощалися із загиблим лідером велоруху Максимом Семеновим


13.05.2022

Перші велодоріжки, скейт-парк, паркур майданчик у Дніпрі.
Велодень та велошкола. Те, що залишив після себе спортсмен
та активіст Макс Семенов. Життя хлопця обірвала війна.
Він загинув у боях за рідну Україну, потрапивши під ворожий обстріл на Донеччині.
Макс Семенов був лідером велоруху регіону. Долучав до спорту інших. Займався і бодібілдингом, і екстримом. Та найбільше захоплювався велосипедом. Для нього це був найкращий засіб пересування.
«Макс створив нашу громадську організацію і став її першим президентом. Доклав багато зусиль, щоб зробити проїзд на велосипеді містом безпечнішим. Так у Дніпрі з’явилися перші велодоріжки, – розповів президент Дніпровської асоціації велосипедистів Андрій Майбродський. – Ми разом влаштовували велопробіги до різних дат. Багато було покотеньок цікавих».
Він додав, що Максим створив велошколу. Навчав і дітей, і дорослих кататися на велосипеді за власною методикою. Аби опанувати їзду на двохколісному, в «учнів» почасти вистачало і півгодини.
«Максима пам’ятаю як завжди усміхнену, привітну, добру людину, – сказав голова велоклубу Дмитро Пєвцов. – Це велика втрата. Після Перемоги обов’язково продовжимо його справу з розвитку велоінфраструктури Дніпра».
Провести Максима Семенова в останню путь друзі й соратники приїхали на велосипедах.
«Він був найкращим із нас. Ніколи не лихословив. Світла людина, яку поважали та любили, – поділився друг Максима, журналіст Влад Войцеховський. – Це втрата для всього людства. Проженемо ворожих тварюк. Відновимо школи, міста. Та людей, на жаль, не повернемо. Однак продовжимо створювати велодоріжки,
як того хотів Макс».
Максиму Семенову було 49. У нього залишилися син та донька.