Поточний № 15 (1425)

30.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

У Дніпрі урочисто підняли Прапор України 


23.08.2023

У Дніпрі в День Прапора України урочисто підняли синьо-жовтий стяг. Вшанували пам’ять тих, хто віддав життя, відстоюючи свободу. Відзнаки вручили тим, хто нині щоденною роботою зміцнює державу. 
«Наш Прапор. Символ незалежності. Сьогодні його піднімають у всьому світі на знак підтримки. Він супроводжує захисників і захисниць на полі бою. Вони мужньо тримаються в самому пеклі передової. Аби синьо-жовтий майорів над Дніпром. І над кожним українським містом і селом», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. 
За традицією, він прихилив перед Прапором коліно. Стяг урочисто підняли догори під звуки Державного Гімну.
«Військові завжди шанували Прапор України. Він – символ свободи усього цивілізованого світу. І обов’язково буде на всіх звільнених територіях», – сказав начальник відділення Регіонального управління Сил тероборони «Схід» Андрій Шульга.
Під час урочистої зустрічі відзначили тих, хто робить внесок в зміцнення держави. Серед них – керівниця кінологічного пошуково-рятувального загону «Антарес» Лариса Борисенко. Вона отримала орден княгині Ольги ІІІ ступеня. 
«У мирні часи я возила команди дітей на міжнародні чемпіонати. Під українським Прапором ми виступали і показували результат. Навіть стали віце-чемпіонами світу. А як волонтери, передавали стяги хлопцям на фронт. Вони їх обережно розвішували. І потім по декілька разів поправляли, бо десь край трішечки зігнувся. Розгладжували з великою любов’ю і шаною», – поділилася Лариса Борисенко.
День Державного Прапора України відзначають щороку 23 серпня. Вдруге – під час повномасштабного вторгнення.