Поточний № 16 (1426)

04.12.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

У лікарнях області залишається 24 людини, котрі постраждали внаслідок ракетного удару по багатоповерхівці


18.01.2023

Після ракетного удару по житловому будинку у Дніпрі, люди продовжують звертатися по допомогу до медиків. На сьогодні постраждалих вже 80. На стаціонарному лікуванні залишається 21 дорослий та троє дітей. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.  
Більшість постраждалих лікуються поза межами медичних закладів. На стаціонарі залишається 24 людини. З них троє у реанімації, включаючи одну дитину.
«Переважну більшість постраждалих у день трагедії до нас доставляли бригади швидкої медичної допомоги. Дехто звертався самостійно», – пригадує заступник медичного директора однієї з лікарень області Олександр.
Тут постраждалих було найбільше – 32. Половину з них вже виписали.
«Дев’ятьом людям надали допомогу амбулаторно. Вони відмовилися від госпіталізації. Вісьмох пацієнтів направили до реанімації. Нині там залишається тільки одна жінка. Її дістали з-під завалів на наступний день після трагедії. У неї було загальне переохолодження. Стан її стабільний», – поділився Олександр. 
Життю жодного з 17 пацієнтів, які залишаються у цьому медзакладі, нічого не загрожує. Поступово їх виписуватимуть.
«Одну 19-річну дівчину направили до Львова. У неї важка травма обличчя. Міністерством охорони здоров’я спільно з профільним обласним департаментом погодили її лікування за кордоном. А саме – у спеціалізованій клініці у Польщі, у відомого пластичного хірурга», – додав заступник медичного директора однієї з лікарень області.
У ніч трагедії у цій лікарні одночасно працювало понад 10 медичних бригад. Це анестезіологи, нейро- та щелепно-лицьові хірурги. А ще травматологи і операційні медсестри.