Поточний № 4 (1431)

17.06.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

В Україні запустили «Двіжуй за дітей»


05.06.2024

Про початок літньої кампанії «Двіжуй за дітей» для залучення підтримки для облаштування укриттів та тимчасових шкіл у деокупованих громадах оголосив благодійний фонд savED. 
Крім того, стартував збір коштів на рюкзаки з необхідними речами для навчання під час блекаутів. Гасло кампанії – #Двіжуй_за_дітей. 
«Двіжувати за дітей – це допомагати відновлювати доступ до освіти різними шляхами. Це може бути фінансова допомога або будь-які активності заради українських дітей», – зазначила співзасновниця фонду savED Анна Новосад.
Кампанія «Двіжуй за дітей» – це продовження минулорічної ініціативи «До школи знов», завдяки якій вдалося зібрати кошти на укриття та освітні простори в Миколаївській та Чернігівській областях. Найбільше укриття серед шкіл Миколаєва та тимчасова школа в Червоній Долині (Миколаївщина) відкрилися минулого тижня. Зокрема, читачі «Української правди» допомогли зібрати 4 мільйони гривень на укриття в миколаївському ліцеї.
Цьогорічна мета кампанії – об’єднати максимальну кількість українців навколо відновлення доступу до освіти.
«Екофлоу, ноутбуки, автономне освітлення – це необхідні речі, які часто залишаються недоступними для українських родин у прифронтових громадах. Тому ми збираємо кошти на рюкзаки з базовими, але дуже потрібними речами, щоб діти могли продовжувати навчання», – розповіла керівниця відділу партнерств фонду savED Олександра Шевченко.
Як долучитися до кампанії:
задонатити на #Двіжові_рюкзаки;
підтримати інформаційно чи стати амбасадором кампанії;
зібрати чи задонатити на укриття та тимчасові освітні простори: Фонд планує облаштувати тимчасову школу в Апостоловому (Дніпропетровська область), укриття в Городні (Чернігівська область), укриття в Печенігах та Балаклії (Харківська область).
провести для дітей лекцію, майстер-клас чи мініконцерт, або просто поспілкуватися.
Долучайтеся!
Сайт фонду https://saved.foundation/programs