Поточний № 13 (1401)

13.08.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Як передати показання електролічильника у святкові дні?


28.12.2021

Постачальник електроенергії YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») вітає мешканців Дніпропетровщини з прийдешнім Новим роком та інформує, що прийматиме показання електролічильників навіть у святкові та вихідні дні – з 30 грудня до 2 січня включно. Передати дані можна дистанційно кількома способами: зі смартфона чи комп’ютера або за телефоном.
Найзручніше передавати показання онлайн. Для цього постачальник пропонує чотири способи:
Без реєстрації – форма швидкої передачі показань на головній сторінці YASNO. Достатньо вказати населений пункт, особовий рахунок, показання і контактний номер телефону.
Чат-бот у Viber. Ще один зручний спосіб без реєстрації, у якому можна додати до 5 особових рахунків, щоб передавати показання та сплачувати рахунки за своїх близьких.
Особистий кабінет на сайті YASNO. У ньому можна повністю контролювати стан особового рахунку, сплачувати за світло без комісії, звіряти платежі тощо.
Особисті повідомлення на сторінці у Facebook. Фахівці YASNO внесуть показання в єдину базу постачальника.
Клієнти, які не користуються інтернетом, можуть зателефонувати до контакт-центру YASNO за номерами (056/067/050) 770 11 55 та передати показання голосовому роботу. Щоб передати показання в автоматичному режимі, клієнту слід обрати в голосовому меню пункт 1 «Постачання електроенергії», перейти до розділу 3 «Внесення показань», далі – до розділу 2 та обрати мову. Якщо робот не розпізнає цифри або не співпадає особовий рахунок, дзвінок буде переадресований на оператора. Зазначаємо, що під час новорічних свят контакт-центр працює без вихідних з 8 до 20 години.
«У святкові дні важливо не забути передати показання лічильника, щоб сплачувати лише за фактично спожиту електроенергію. Всі онлайн-сервіси та контакт-центр YASNO продовжують працювати у звичайному режимі, щоб вчасно та коректно сформувати рахунки. YASNO розвиває для мешканців Дніпропетровщини дистанційні сервіси, якими можна користуватися навіть без реєстрації та допомагати передавати показання своїм рідним та сусідам», – розповів директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.