Поточний № 1 (1428)

24.02.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Юрій Ігнат розповів, чим росіяни атакували Україну


29.12.2023

29 грудня росіяни влаштували масовану ракетну атаку на Україну. За словами речника Повітряних Сил України Юрія Ігната, летіло все, мабуть, «Калібрів» не було. Зокрема, ворог застосував «Кинджали», балістику, С-300, крилаті ракети, Х-22 або Х-32. Також спостерігалося близько 18 стратегічних бомбардувальників Ту-95. 
Він додав, що спочатку окупанти вели розвідку «Шахедами», потім пустили ракети різних типів. Про це повідомив «Інформатор» з посиланням на телемарафон «Єдині новини». 
«Власне ми бачимо, що дійсно потужний сьогодні ворог завдав удар. Є збиття по регіонах. На жаль, є і постраждалі, я думаю про це, коли вже буде підсумок готовий результатів бойової роботи, буде повідомлено пізніше. Мішенню була Україна, тому що стільки червоного на наших моніторах дуже давно не було видно. Коли все було фактично в повітряних цілях ворога, у всіх областях. У всіх напрямках фактично, мається на увазі», – зазначив Ігнат. 
За словами речника Повітряних сил ЗСУ, ракети кружляли, обходячи місця, де їх потенційно можуть збити. Могли просто облетіти по кругу область та зайти з іншого боку, не з того, що залітали. 
«Таким чином ворог застосовує і шахеди, і ракети», – додав Ігнат.