Поточний № 2 (1412)

08.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

І в праці, і в спорті


27.06.2018

У селищі Губиниха Новомосковського району пройшли змагання VI обласної галузевої Спартакіади серед працівників хлібозаводів, млинів, елеваторів та сільгосппідприємств Дніпропетровської обласної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей.
22 червня не випадково стало днем проведення спартакіади. У своїй промові до учасників змагань (а їх було близько 400) голова Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей, депутат обласної ради Анатолій Білик вшанував пам’ять загиблих на полях Другої світової війни, а також військових, які віддали своє життя за територіальну цілісність нашої держави на сході України. Спартакіада  також проходила напередодні двох календарних свят – Дня молоді та Дня Конституції України. І приємно, що серед учасників спортивного дійства переважала саме молодь, яка відзначилася успіхами і в праці, і в спорті.
Анатолій Білик подякував командам-учасницям за їхнє бажання перемагати і висловив надію, що спартакіада допоможе краще розкрити потенціал кожного колективу. Він також виконав приємну місію – вручив дитячій спортивній школі Новомосковського району футбольні м’ячі та сітки для воріт, а керівнику Орільського об’єднаного елеватора Світлані Мірошник – Почесну грамоту з нагоди 18-річчя підприємства. 
– Впродовж кількох років наші спортсмени-аматори посідають у галузевій спартакіаді перші місця, – розповів голова профспілки ТОВ «Дніпромлин» і керівник спортивного клубу «Харчовик» Віталій Лелекін. – Комбінат особливу увагу приділяє спорту, у нас є жіночий і чоловічий спортзали, зал для настільного тенісу і стрільби, занять шахами і шашками. Відтак участь у галузевій олімпіаді стала для нас життєвою потребою. Сподіваємося, що і цьогорік перемога буде за нами. 
– Хоча  наше господарство багатопрофільне – окрім рослинницької галузі займаємося тваринництвом, вирощуємо шампіньйони, і вільного часу практичного немає, за два тижні до проведення спартакіади наші працівники цікавилися, чи поїдемо у Губиниху, – розповідав генеральний директор агрофірми «Мрія» Михайло Пред. – Хлопці і дівчата активно готувалися до спортивного свята, тож сподіваємося увійти до трійки лідерів. – Це добрий стимул для наших робітників і спеціалістів. Це добрий заряд позитивної енергії, яка так потрібна напередодні жнив.
Свого колегу підтримує і генеральний директор ТОВ «Агроальянс» Олександр Гаркавенко:
– Спартакіада – не лише спортивне свято, спартакіада – це високий рівень самоорганізації, колективної боротьби, згуртованості. Сьогодні ми намагатимемося показати результати кращі за минулорічні – у 2017-му ми вибороли 5-те загальнокомандне місце з 24-х. – Хоча думками усі ми вже живемо жнивами, які кожного року  різні. Цей рік дещо незвичайний для хліборобів. Якщо раніше збирання ранніх зернових починалося з гороху, то нині – він ще зелений, а пшениця вже визріла. Переконаний, що нинішній врожай зберемо, хоча він буде і не такий вагомий, як минулого року. Але для продовольчої безпеки держави його буде цілком достатньо.
Олександр ПЕТРЕНКО, 
Дніпропетровська область.
На знімку: голова Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей, депутат облради Анатолій Білик вручив дитячій спортивній школі Новомосковського району футбольні м’ячі та сітки для воріт, аби досягнення юних футболістів були ще вагоміші.