Поточний № 6 (1416)

26.03.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

«Барси» – кращі!


28.11.2018

Корейське бойове мистецтво тісно вплелося в спортивне життя України, і кожного року популярність його зростає. Цікаво те, що кількість спортсменів, які віддали перевагу тхеквондо в Україні налічує 30 000 чоловік, і щорічно лави прихильників поповнюються. На сьогоднішній день одним з головних завдань програми, створеної Федерацією тхеквондо в Україні, є не тільки популяризація цього виду спорту, а й організація справжніх свят для спортсменів і глядачів, які присутні на турнірах.Одним із таких змагань став ХХVІІ  міжнародний турнір з тхеквондо  ВТФ  «Dnepr Cup 2018», який пройшов у Дніпрі 24 листопада за підтримки Почесного консула Республіки Корея в Україні пана Баграєва. 
В затишному залі комплексу «Метеор» зібралося близько 300 спортсменів з Молдови та України. Вкотре довели свою майстерність і «барси» з Підгородного (тренер Богдан Буднік). Часом атмосфера зашкалювала від нестримних емоцій вболівальників, яким несила було стримати вигуків. Цікаві бої не давали відірвати погляду від даянгів. Бойовий дух учасників та підтримка тренера надихнули їх на перемогу. Золото вибороли Равшанов Гурам, Муха Захар, Шаплавська Аріна, Бадива Артем, Старишко Максим, Токар Вікторія. Бронзу взяли Дрюк Дмитро, Токар Данило, Щербакова Еля. 
Цей щорічний турнір дав змогу спортсменам різних рівнів помірятися силами, перейняти досвід, отримати позитивні емоції та незабутні враження. Підгородненські спортсмени з «Барсу» ще не раз вийдуть на даянги і покажуть свою майстерність. У цьому ми впевнені.
Юлія РАВШАНОВА,
м. Підгородне,  Дніпропетровська область.