Поточний № 6 (1416)

30.03.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Чемпіонат України з тхеквондо у Харкові


03.04.2019

З кожним роком тхеквондо в Україні набирає обертів, стає все більш популярним, і наші діти, борючись з власними страхами, все впевненіше ступають на даянги, показуючи свою майстерність і розвиваючи силу духу. Доводять знову і знову своє уміння, витривалість і силу.

З 19 до 24 березня в харківському Палаці спорту «Локомотив» проходив чемпіонат України з тхеквондо ВТФ у різних вікових категоріях, який став наймасштабнішим в історії українського тхеквондо. Урочисте відкриття заходу відбулося 20 березня. Традиційно в ньому взяли участь представники п’яти вікових категорій. Протягом шести днів спортсмени змагалися за чемпіонські звання та можливість отримати перепустку на чемпіонати світу та Європи. Подія відбулася за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного спортивного комітету України, Харківської облдержадміністрації та Харківської міської ради.
Змагання зібрали більш  2000 спортсменів з усіх областей України, і СК «Барс» не стояв осторонь. На чемпіонаті перемогу здобув Муха Захар, який впевнено рухаючись до мети, виборов золото. Бронза дісталась Шаплавській Аріні та Чорному Владиславу (3 місце). За крок до мети опинились Щербакова Еля (5 місце) та Равшанов Гурам (9 місце). Добрим результатом учасники завдячують тренеру і наставнику Богдану Будніку, який забезпечив своїх вихованців потрібними знаннями та підтримкою. 
Яскраві поєдинки найдосвідченіших тхеквондістів країни, неймовірні емоції та непередбачувані результати змушували затамувати подих всій країні. Ця подія не залишила байдужих, бо емоціям не було краю. 
Для Підгородного це ще одна невеличка перемога, можливість заявити про себе, заявити про те, що саме з невеликих містечок виростають найсильніші спортсмени, якими буде пишатися країна. 
І ще не раз ми почуємо ці прізвища на даянгах не тільки України, а й світу.
Юлія РАВШАНОВА,
 м. Підгородне, Дніпропетровська обл.