Поточний № 7 (1395)

23.05.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Чи звільняється з податкової застави, у період воєнного стану, майно платника податків за рішенням керівника військово-цивільної адміністрації про вилучення майна?


10.05.2022

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області
інформує, що Законом України від 15 березня 2022 року
№ 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу
України та інших законодавчих актів України щодо дії норм
на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового
кодексу України (далі – ПКУ), зокрема, п. 69 підрозд. 10
розд. ХХ «Перехідні положення» доповнено новим п.п. 69.21.
Так, п.п. 69.21 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ встановлено, що майно платника податків звільняється з податкової застави з дня отримання рішення керівника військово-цивільної адміністрації про вилучення майна без застосування вимог ст. 92 ПКУ.
При цьому у разі оплатного вилучення майна такі кошти спрямовуються на погашення податкового боргу платника податків, майно якого вилучено.
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Ми в інтернет-просторі, приєднуйтесь!
https://dp.tax.gov.ua/
https://www.facebook.com/tax.dnipropetrovsk/