Поточний № 4 (1431)

17.06.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Деталі зустрічі Максимова з керівництвом «Дніпра-1»


11.06.2024

Телеграм-канал «Дніпрянин» повідомив цікаві деталі зустрічі В’ячеслава Фрідмана та Юрія Максимова та майбутнього команди СК «Дніпро-1».
 
Плани та завдання
Юрій Максимов та його тренерський штаб продовжують свою роботу. Наставник команди та керівництво клубу на чолі з Фрідманом узгодили плани на майбутній сезон: зберегти команду та засвітити амбітних гравців у єврокубках для подальшого продажу.
 
Зміни у складі
Деякі гравці досі перебувають у невизначеному стані, очікуючи завершення контрактів, схиляються до того, щоб залишитися в команді. Щодо гравців на вихід: на Олександра Філіппова наразі не розраховують, Денис Мірошніченко, скоріше за все, покине команду, те саме стосується й Олександра Сватка.
 
А хто на вхід?
Планується поповнення складу одним чи двома гравцями «Динамо», але не раніше початку зборів, тим паче саме «Динамо» має сталу практику перевіряти всю обойму гравців на першому зборі, а потім віддавати деяких в оренди.  Наразі менеджмент «Дніпра-1» веде роботу щодо наповнення складу новими виконавцями, варто додати, що у «списку бажань» також фігурують гравці «Минаю».
Джерело: www.footboom1.com