Поточний № 2 (1291)

18.01.2020

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Дикрасин - надійна допомога хворим суглобам


09.10.2019

БІЛЬ У СУГЛОБАХ – причина страждань кожної третьої людини після 35-40 років. З віком усе частіше болять коліна, лікті, плечі та стегна, починає турбувати ревматоїдний артрит. Для такої хвороби характерно відкладення солей, які накопичуються в суглобах, пошкоджуючи суглобні хрящі. При цьому часто можуть виникати больові симптоми, суглоби можуть збільшуватися в об’ємі, змінювати колір шкіри. Хрящова тканина має свій ступінь зношування. Суглоб відчуває постійні навантаження і його здатність до нормального функціонування рано чи пізно зводиться до нуля і виникають захворювання. На жаль, захворювання спостерігається і в молодшому віці. У зоні ризику передовсім опиняються спортсмени, ті, хто мають зайву вагу та люди похилого віку. 
«Пам’ятайте, недостатньо пити велику кількість води, потрібно постійно бути в русі, інакше, крім набряків, ніякого ефекту не буде», – попереджає лікар Тетяна Анікеєва.
Щоб попередити болі у суглобах, потрібно дотримуватися здорового харчування. У раціоні має бути багато овочів, фруктів, мінімальна кількість солі, велика кількість морепродуктів, горіхів та різноманітних рослинних олій.
Попри розповсюджену думку заняття спортом можуть позитивно впливати на роботу суглобів, проте вони мають бути помірними. Якщо немає ускладнень, то фізичні навантаження – дуже корисні. Також потрібно пам’ятати про правильне взуття. Підбори повинні бути приблизно 2-3 см, з правильними ортопедичними устілками.