Поточний № 10 (1420)

30.05.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

«Динамо» – «Фенербахче»: Луческу знайшов позитив у черговій поразці киян в Лізі Європи


04.11.2022

Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу підбив підсумок заключного матчу групового етапу Ліги Європи проти турецького «Фенербахче», в якому «біло-сині» поступилися з рахунком 0:2.
- Ми припустилися двох помилок, які дозволили «Фенербахче» виграти цю гру. У двох матчах із турками ми двічі пропустили після кутових, одного разу після ауту, ще одного разу - після помилки захисту. Тим не менш, «Фенербахче» сьогодні грав добре, це дуже хороша команда, з сильними гравцями. Вони були дуже мотивованими, ми ж грали за свою честь. Наші гравці проявили на полі характер. Це позитивний момент, який я побачив у сьогоднішньому матчі.
- «Динамо» зараз може сконцентруватися на українській першості. Яке завдання команда ставить перед собою в подальшому?
- Ми дуже добре розпочали цей сезон, пройшовши «Фенербахче» і «Штурм» у кваліфікації Ліги чемпіонів. Протистояти «Бенфіці» було вже складно, тому що ми почали переміщатися між Україною та Польщею двічі на тиждень. Це мало великий вплив, адже у нас не було постійного місця для тренувань і свого стадіону. Коли ми почали одночасно грати в чемпіонаті України та Лізі Європи, стало неможливо контролювати ситуацію.
Зараз ми повернемося до України та почнемо в нормальному режимі грати в чемпіонаті, проводячи домашні матчі в Києві. Тому вже не матимемо проблем із постійними переїздами. Дуже шкода, що ми фінішували на останньому місці в групі Ліги Європи. На мою думку, ми не заслуговуємо на такий підсумок. За інакших обставин ми могли б досягти більш успішного результату.
Джерело: 1927.KIEV.UA