Поточний № 2 (1412)

05.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Дівчина повісилась після пророцтва ворожки


06.10.2011

П’ятнадцятирічна дівчина із села на Івано-Франківщині на початку вересня покінчила життя самогубством після пророцтва циганки-ворожки. Її знайшли повішеною на горищі сільського будинку, повідомили в Івано-Франківській обласній міліції.
Рідні дівчинки впевнені, що причина суїциду - зустріч з ворожкою, яка передбачила “близьку смерть в її домі”. У міліції не знайшли підстав для порушення кримінальної справи за доведення до самогубства. Дівчинка випадково зустрілася з циганкою-ворожкою ще навесні. “Коли у твоїй родині хтось помре, тоді всі заживуть добре. А коли це станеться, твоя мама буде злизувати кров зі своєї руки”, - такі зловісні слова незнайомої ворожки, як зізналися рідні дівчини, переказувала їм вона сама.
Пророчиця пообіцяла відвести загрозу від родини, але для цього наказала принести сімейні коштовності, щоб провести таємний обряд, пише газета “Сегодня”.
Немов загіпнотизована, дівчинка пішла додому за золотом, але її зупинила бабуся. Через півроку після “смертельного ворожіння” школярка наклала на себе руки.
Матір дівчини, яка перебуває на заробітках в Італії, згадує, що, почувши по телефону про смерть дочки, впала, поранила собі палець об щось гостре і злизала кров з руки.
“Пророцтво збулося”, - шепочуться в родині.