Поточний № 15 (1425)

27.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Дніпропетровщина у достатній кількості забезпечена продовольчим зерном


13.10.2011

Щороку восени аграрії підбивають підсумки року, а пересічні громадяни чекають, якою ж буде ціна на продовольчі товари і як все це позначиться на вартості їхнього споживчого кошика.
На виїзній нараді, проведеній губернатором Олександром Вілкулом на базі ТОВ «Дніпропетровський млиновий комбінат» (на знімку), було ще раз наголошено, що область достатньо забезпечена продовольчим зерном, діє 55 сертифікованих елеваторів, які гарантують належне зберігання збіжжя. Зокрема, у вересні задекларовано 1344,4 тис. тонн зерна пшениці, у тому числі 561,6 тис тонн – продовольчої. При щомісячній потребі галузі у 20,8 тис. тонн.
Олександр Вілкул зазначив, що між обласною владою та хлібопекарськими підприємствами і зокрема «Дніпромлином» підписано Меморандум про недопущення підвищення цін на борошно й соціальні сорти хліба. До речі, «Дніпромлин» виробляє 77 відсотків обсягу борошна Дніпропетровщини.
Нарада відбулася в рамках розробки регіональної програми з підтримки виробників продуктів харчування та забезпечення високої якості продукції, виробленої в області, «Купуй дніпропетровське!»