Поточний № 16 (1426)

12.12.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Дніпряни переграють «Шахтар» і очолюють турнірну таблицю!


12.11.2023

УПЛ 2023|24. 14 тур. 12 листопада. 
«Шахтар» (Донецьк) – «Дніпро-1» 1:3 (1:1)
Голи: Сікан (5), Сарапій (41), Гуцуляк (51), Лєднєв (56)
Головний тренер дніпрян Юрій Максимов третій матч поспіль фактично повторює склад команди, але на гру з «Шахтарем» одна зміна все ж таки відбулась – на останню межу повернувся Волинець, котрий повністю відновився після травми, що отримав у матчі з «Динамо». Гра для спортклубівців почалася досить невдало – вже на 5-й хвилині метушня у карному майданчику гостей завершилася тим, що м’яч відскочив до Сікана, котрий завдав невідпорного удару з близької відстані.
Далі на полі пішла рівна боротьба, в якій було багато єдиноборств, але вся гра в основному йшла у центрі поля. До середини тайму можна відзначити удар Лєднєва, котрий заблокував Бондар, а у господарів удар над поперечиною Крисківа.
За такої гри багато що залежало від помилок у захисті, і на 27-й хвилині гірники запресингували Бабенка після чого Волинець вже забирав м’яч в ногах у Невертона. На 35-й хвилині Волинець зреагував на підступний удар Сікана, відбивши м’яч за межі поля, і це був тільки перший кутовий у матчі. Надійно зіграв голкіпер дніпрян і за межами карного майданчику, коли він в підкаті відібрав м’яч у Невертона.
На 41-й хвилині Мірошніченко заробив для гостей перший кутовий у матчі, він же його і виконав, а Сарапій перестрибнув усіх, спрямувавши м’яч повз голкіпера у нижній кут -1:1!
А на початку другого тайму стрімка атака лівим флангом від спортклубівців закінчилась зміщенням до карного майданчику Гуцуляка і його блискавичним ударом у дальню дев’ятку – 2:1 на користь дніпрян! На цьому спортклубівці не зупиняються і ось вже гості заробляють перспективний штрафний, який бездоганно у нижній кут виконує Лєднєв – це вже 3:1 попереду СК «Дніпро-!»!
Далі спортклубівці абсолютно спокійно контролювали ситуацію на полі, не давши супернику жодного шансу на те, щоб хоча б скоротити рахунок. Більше того, Вітіньо міг довести рахунок і до великого, але не судилося.
У підсумку «Дніпро-1» переграє «Шахтар» і очолює турнірну таблицю!
Джерело: www.scdnipro1.com.ua