Поточний № 7 (1395)

23.05.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

До кінця травня ситуація з пальним стабілізується


14.05.2022

Україна домовилися про реверс трубопроводом із Угорщини – 35 тисяч тонн на місяць ми будемо отримувати як держава. «Є можливість збільшення цього обсягу до 50 тисяч тонн», – заявила Юлія Свириденко, очільниця Мінекономіки України.
Крім того, з початку травня контракти на закупівлю пального за кордоном почала укладати НАК «Нафтогаз України». «Ми у березні-квітні провели перемовини з головними постачальниками пального в ЄС з метою їхньої переорієнтації на український ринок, тому що вони не були готові до такого зростаючого попиту з нашої сторони», – зауважила Свириденко.
Для пришвидшення поставок були скасовані дозволи на в’їзд автоцистерн із пальним, забезпечена можливість приймання пального у дунайських портах, позачергове оформлення пального на кордонах з боку митниці та прикордонної служби.
«Завдяки цим заходам ми отримаємо до кінця місяця 350-360 тис. тонн пального з абсолютно нових логістичних маршрутів», – наголосила Юлія Свириденко.
Вона повідомила, що середньодобове споживання становить 13 тис. тонн, добовий імпорт у травні – 11-12 тис. тонн. При цьому наявних запасів бензину вистачить на 5 днів, запасів дизелю – на три дні.
Дефіцит пального спровокований ракетними обстрілами найбільшого нафтопереробного заводу – Кременчуцького. А також діями російського агресора на інших переробних потужностях, які до війни забезпечували 18% споживання в Україні.
Ще 80% пального до війни забезпечувалися імпортом, але це воно транспортувалося різними шляхами, які на сьогодні заблоковані. Білоруське пальне транспортували через місто Коростень Житомирської області, російське – через місто Куп’янськ на Харківщині. Ці джерела теж недоступні.
У майбутньому ціни на пальне можуть змінитися у бік підвищення на кілька гривень.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ».