Поточний № 13 (1302)

02.04.2020

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Добровільно зброю здайте та уникніть покарання!


02.10.2019

Впродовж жовтня на території Дніпропетровської області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухонебезпечних речовин з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї та вибухонебезпечних предметів, а також профілактики злочинів, пов’язаних з її використанням.

Згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача та збут вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. Громадяни, які добровільно здали вогнепальну зброю всіх зразків, холодну зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, що зберігалися в них без дозволу органів внутрішніх справ, звільняються від кримінальної і адміністративної відповідальності. 
Якщо ж мисливська зброя та спецзасоби не значиться серед викраденої чи серед тієї, що розшукується, то її дозволяється зареєструвати на особу, яка її добровільно здала. З питань добровільної здачі зброї, боєприпасів звертайтеся в дозвільну систему Дніпровського РВП  ГУНП в області за адресою: сел. Слобожанське, вул. В.Сухомлинського, 38, чи за телефоном (097) 595 30 82 або 102, чи найближчого підрозділу поліції. 
Вячеслав БЕРЕНДЄЄВ,
старший інспектор контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи
Дніпровського районного відділення ДВП ГУНП у Дніпропетровській області.