Поточний № 45 (1283)

15.11.2019

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Додаткова дотація на сівбу цукрових буряків


06.10.2010

Кабінет Міністрів України виділив додатково 60 млн. грн. для виплати дотацій на сівбу цукрових буряків з розрахунку 500 грн. на гектар. Про це повідомив департамент інформації і масових комунікацій секретаріату КМУ з посиланням на міністра аграрної політики Миколу Присяжнюка.
За словами міністра, виробництво цукру є стратегічним напрямком для України. «Наш нинішній потенціал – близько 5 млн. тонн цукру. Сьогодні, враховуючи динаміку збільшення обсягів посівів цього року, завдання уряду - не допустити їх зменшення. А щоб не зменшити обсяги посівів, нам необхідно не розчарувати виробників цукрових буряків і цукру», - зазначив М. Присяжнюк.
Він повідомив, що сьогодні уряд на своєму засіданні прийняв постанову про виділення додаткових коштів в обсязі 60 млн. грн. на підтримку виробництва цукрових буряків: «Тобто, буде видана найближчим часом компенсація на 1 га посіву цукрових буряків в обсязі 500 грн., щоб можна було підготувати землі і забезпечити сівбу цукрових буряків наступного року», - зазначив М.Присяжнюк і нагадав, що на початку літа уряд виділив 170 млн. грн. на надання державної підтримки виробництва продукції рослинництва у вигляді дотацій на сівбу цукрових буряків і льону-довгунця з розрахунку 1 тис. грн. на га посіву.
Крім того, за словами міністра, уряд затвердив порядок використання вказаних коштів.