Поточний № 10 (1420)

02.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

ДТП... повертається


17.05.2012

Донедавна імя відомого дніпропетровського бізнесмена Загіда К. уособлювалося з депутатською більшістю у міській раді та з виборами дніпропетровського мера. А напередодні 8 березня він щиро вітав жінок зі святом весни. І невідомо як складалися б обставини надалі, аби серед інших резонансних справ на поверхню не сплило ДТП 2008 року.
«10 травня прокурором Дніпропетровської області порушено кримінальну справу стосовно одного з колишніх депутатів Дніпропетровської міської ради, який у 2008 році здійснив дорожньо-транспортну пригоду, в результаті якої постраждалий отримав тяжкі тілесні ушкодження. На той час справу було порушено за фактом ДТП, згідно висновків експертів вона була закрита, оскільки не було виявлено складу злочину. Експерти вказали на свої помилки, і була чітко визначена швидкість автомобіля,який рухався зі швидкістю 120 км/год,- відзначила прокурор області Наталія Марчук.
Вона також повідомила, що за наслідками ДТП, у результаті яких постраждалі отримали тілесні ушкодження,або померли, були також порушені кримінальні справи проти працівників одного з райсудів, а також депутатів різних рівнів.
Всього ж з початку року були відмінені 12 постанов про призупинення досудового слідства з кримінальних справ цієї категорії з одночасним порушенням кримінальних справ.