Поточний № 2 (1412)

03.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Дует Джуліано і перемога всієї команди


18.07.2012

У стартовому матчі 22 чемпіонату України з футболу

“Дніпро” впевнено переміг сімферопольську “Таврію”

Вболівальники «Дніпра», які вже скучили за футболом, минулої неділі вірили у перемогу своєї команди. Понад 19 тисяч небайдужих хлопців та дівчат, чоловіків та жінок, літніх людей прийшли на «Дніпро-Арену», аби підтримати свій клуб.
Ще не встигли глядачі ознайомитись з виконавцями команд-учасниць, як вже на третій хвилині віртуозний Джуліано вгепав перший гол у ворота «Таврії».
І тут же отримав жовтку картку за зняту футболку. Це, на жаль, не перший гірчичник дніпрян. На 20-ій хвилині попередження від арбітра Сергія Бойка отримує Євген Коноплянка. І все ж на полі було видно одну зіграну команду: «Дніпро» вміло організовував атаки, володів м’ячем, створював гострі моменти біля воріт гостей. Дещо малопомітними виглядали екс-дніпряни Назаренко та Калініченко. На 22-ій хвилині гравець «Таврії» Гомес отримав попередження за затримку у штрафній Романа Зозулі. Арбітр вказав на 11-метрову позначку. До м’яча підходить Євген Коноплянка і не забиває пенальті. Ну що ж, всього трапляється. Тим паче, що дніпряни весь час штурмують ворота «Таврії».
Одна з гострих атак «Дніпра» завершується падінням у штрафній «Таврії» Євгена Коноплянки та…другою жовтою карткою за симуляцію. Під час повтору Коноплянка показує Бойку, що проти нього сімферопольці порушили правила. Та суддя свого рішення не змінює. Відтак з 30-ої хвилини «Дніпро» грає у меншості. Але й надалі команда володіє м’ячем, створює гострі моменти біля ворот «Таврії». До самого завершення матчу не відчувалось, що у «Дніпра» на полі лише 10 футболістів.
І якщо сказати, що 15 липня не було днем Коноплянки, то Джуліано став героєм матчу: на 57-ій хвилині бразилець красивим ударом забиває другий гол.
На 69-ій хвилині Олійника замінив новобранець «Дніпра», нігерійський захисник Одібе, на 81-й - орендований у київського «Динамо» Олександр Алієв вийшов замість капітана Руслана Ротаня. У цілому обидва футболісти «вписалися» у командну гру. А якраз посередині цих замін з дуже незручного становища третій гол-красень забив Віталій Денисов. Як кажуть, гру було зроблено. На полі була зіграна команда, і глядачі час від часу скандували слова подяки «Дніпру».
Наприкінці матчу, вже на 87-ій хвилині після подачі кутового Назаренком, Фещук головою забиває гол престижу. Але більше нічого таврійці того вечора не могли зробити. Вже на післяматчевій прес-конференції головний тренер «Таврії» привітав «Дніпро» з хорошою грою і перемогою і попросив вибачення у своїх вболівальників. А його опонент, наставник «Дніпра» Хуанде Рамос сказав, що в цілому він задоволений перемогою над міцною командою.
Побажаємо дніпрянам і надалі грати так же впевнено і майстерно.
Олексій ПЕТРЕНКО,
спортивний оглядач “Сільських новин”.