Поточний № 16 (1404)

29.09.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Є робота для студентів!


11.05.2012

За ініціативи губернатора Олександра Вілкула на Дніпропетровщині пройшов студентський ярмарок сільськогосподарських вакансій, у якому взяли участь понад 550 студентів Дніпропетровського державного аграрного університету та провідні сільськогосподарські підприємства регіону й України.

Під час заходу студенти мали можливість ознайомитися з роботою провідних агроформувань області, поспілкуватися з роботодавцями. Зокрема, відбулися презентації компаній ПрАТ «Агро-Союз», «KSG-Agro», ТОВ «Деміс-Агро», ТОВ НВ агрокорпорація «Степова», ТОВ «Агротек», ТОВ «ТД «АгроАльянс», ТОВ «Глобал Білгі».
У рамках ярмарку були укладені угоди про співпрацю та стажування студентів між Дніпропетровським державним аграрним університетом та агроформуваннями «KSG-Agro», «Деміс-Агро», «Степова». Згідно з угодами студенти агроуніверситету зможуть проходити виробничу та навчальну практику на цих підприємствах.
- Студентський ярмарок сільськогосподарських вакансій є продовженням реалізації проекту підвищення престижу вищої аграрної освіти та ролі вищих навчальних закладів в підготовці кваліфікованих фахівців для компаній агропромислового комплексу. У результаті подібних заходів студенти отримують контракти на стажування, а компанії добирають для себе кваліфікованих фахівців. Такі ярмарки вакансій цього року пройдуть і в інших вишах Дніпропетровщини, – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.
Губернатор підкреслив, що профільні ВНЗ та бізнес-структури Дніпропетровщини вже зробили ряд дуже важливих спільних кроків і заходів. Зокрема, є домовленості про проходження практики молодими фахівцями, яких випускають наші вузи, за кордоном. Зокрема, у 2011 році 29 студентів агроуніверситету пройшли стажування в сільськогосподарських компаніях Польщі, Франції та Швейцарії, студенти спеціалізованих груп будівельної академії проходять стажування у Ліонському національному інституті прикладних наук у Франції.