Поточний № 15 (1425)

03.10.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Екстра ТІВІ тепер і на селі


27.10.2011

Все більшої популярності набуває супутникове телебачення, яке вирішує проблему якісного сигналу у найвіддаленіших селах.
Серед розмаїття послуг на цьому ринку з‘явився ще один бренд - Хtra TV (Екстра ТВ). На відміну від своїх побратимів не вимагає письмової угоди і щомісячної абонплати. Якщо, приміром, сім‘я впродовж місяця не була вдома – у цьому разі просто не треба поповнювати картку. П‘ять тематичних пакетів (фільмовий, спортивний, пізнавальний, дитячий, універсальний), що становить близько 40 каналів, обійдуться всього у 29 гривень.
- Послуга платного супутникового телебачення Хtra TV включає доступ до високоякісних пакетів телеканалів за доступними цінами, - говорить Джим Філіпофф, директор компанії Істіл Телеком Україна.
– Супутникове телебачення займає поки що 18 відсотків телепростору України, у той час, коли ефірне ТБ – 51 відсоток. Але чим далі, тим співвідношення змінюється на користь супутникового.
- Наша послуга – якісний додаток до вже існуючих супутникових телеканалів. При цьому безкоштовні супутникові послуги також доступні, оскільки таку можливість надає обладнання, яке вже встановлене в абонента, - підкреслює Д. Філіпофф.

Іван БОЙЧЕНКО. 
На знімку: директор компанії Істіл Телеком Україна Д. Філіпофф.