Поточний № 14 (1424)

21.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Феєрверк емоцій та фонтани вражень


13.03.2019

Дніпровський цирк не перестає дивувати своїх глядачів новими креативними програмами. Хто бачив цирк на льоду, буде несказанно вражений: льодова арена уже перетворилася на водний світ з чарівними русалками і різнобарвними водограями, які переливаються у світловій грі лазерних променів.

 За словами  художнього керівника програми Дениса Михайленка, ідея цирку на воді була втілена  вперше  у 2016 році саме у Дніпрі, це був прем’єрний показ, який мав шалений успіх. 
 І кожен рік до цієї програми вносилося щось нове – колір фонтанів, звуки. Змінена і команда артистів. В цілому сьогодні у програмі задіяно близько 40 чоловік. Це артисти зі всієї України, є артист із Ташкента. Це силач Руслан Гильмулін, який крутить колоду масою 120 кг.  Номер, який він демонструє, прийшов йому на думку в одному із монастирів Ташкента. Існує таке повір’я, що  у православних монастирях в 17-му столітті монахи виконували вправи з великими колодами. 
– Взагалі я з дитинства люблю дерево, сам дотик до нього народжує силу, – розповів Руслан. – Взяв, пам’ятаю,  дерево і став крутити, побачили люди і сказали, що мені треба в цирку працювати. Із тих пір вже 10 років в цирку. 
У повітрі і у воді відбувається  захоплюючий виступ повітряних гімнастів під керівництвом Михайла Севрюкова – золотих призерів Міжнародного циркового фестивалю «Ехо Азії». Це неповторне видовище, коли Ольга Петрик зривається і пірнає під воду, а потім знову здіймається під купол цирку, розбризкуючи  різнобарвні краплі кольорової  води. 
Водне шоу, здається, переносить глядача на простори сонячної Африки,  де бігають  носухи,  піднімають свої страшні голки дикообрази і літають пелікани під чарівним  керівництвом Юлії Кравченко – представниці  уже четвертого покоління дресирувальниць. Вона привезла із собою  також трьох дівчаток-мавпочок: Машеньку, Лямочку, Сонечку. 
– Ми пробували, хто з них хоче на воді бути. Дві мавпочки навідріз  відмовилися, а третя сіла на плотик і прекрасно себе почуває, катається на плотику, – так розповіла про народження номера Юлія Кравченко.
Ведмідь-боцман і  морський котик – теж напрочуд гарні артисти, які викликають бурхливі овації глядачів програми.
Звичайно, нікого не залишить байдужим ілюзіон зі зникненням дівчини   у виконанні  Дениса Михайленка.  
Висококласні циркові номери перемежовані виступами веселого клоунського дуету «Шмак’S», аква-балету «Dance Breeze», а  також шоу-балету «Fusin dreams». 
Тож якщо сумно, якщо весна ще не розбудила ваше серце, поспішайте до цирку: тут на вас чекає феєрверк емоцій і фонтани вражень, які триватимуть лише до 14 квітня.
Яна ГУДЕНКО,
м. Дніпро.