Поточний № 11 (1421)

07.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Громадам області вручили другу партію нових шкільних автобусів 


03.12.2022

Навчальним закладам Дніпропетровщини передали ще 10 шкільних автобусів. Це друга партія, придбана цьогоріч державним та місцевим коштом. Ключі від новеньких машин вручили представникам громад.  
«На початку тижня до громад регіону поїхали перші 10 автобусів. Раді вручити наступні 10. Загалом коштом державної субвенції та місцевих громад придбано 46 машин. Таке оновлення автопарку – для наших дітей», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Володимир Орлов. 
«Більшість школярів на Дніпропетровщині нині навчається в режимі онлайн. Але ж війна закінчиться і малеча повернеться за парти. Готуємося заздалегідь», – зазначив голова облради Микола Лукашук. 
30-місні «Еталони» – українського виробництва. Теплі, зі зручними м’якими сидіннями, пасками безпеки. Під пасажирськими кріслами – місця для рюкзаків. 
«Область отримала державні цільові кошти на шкільні автобуси. Велика вдячність і громадам, які долучилися. Вони показали згуртованість усієї Дніпропетровщини. Сподіваюсь, наші захисники виженуть ворога якнайдалі. Діти сядуть у нові автобуси та вирушать до рідних шкіл, ліцеїв, гімназій», – сказав радник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олег Кужман. 
Автобуси отримали громади Криворізького, Новомосковського, Синельниківського, Кам’янського та Нікопольського районів. 
Водій Володимир за кермом шкільного автобуса вже 25 років. Працював на різних машинах. Нові, каже, вигідно відрізняються. Комфортні, надійні. 
«Малечі має сподобатися. Вже скучив за ними. Звик, що діти зранку гомонять у салоні. Нічого, скоро поїдемо», – впевнений Володимир.  
Директорка одного з ліцеїв Синельниківського району розповіла, що до війни шкільний автобус підвозив на уроки майже півсотні дітей. 
«Доречний подарунок. Гарне оновлення. Шкільний автобус – це рівний доступ до якісної освіти», – сказала директорка.  
Загалом до кінця року сільські та селищні навчальні заклади області отримають 46 нових шкільних автобусів.