Поточний № 40 (1377)

20.10.2021

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Губителі природи


18.03.2021

На Дніпропетровщині шестеро учасників злочинної організації підозрюються у незаконній порубці дерев
на понад 2,5 млн. грн.
Дніпропетровською обласною прокуратурою спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Національної поліції України та СУ ГУНП в області викрито шістьох громадян у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.246 та ч.1 ст.255 КК України (незаконна порубка та збут лісу, що спричинило тяжкі наслідки; створення злочинної організації).
За даними слідства, 37-річний мешканець Нікополя організував злочинну групу, до складу якої входило ще п’ятеро його знайомих, з метою отримання доходу від незаконної порубки дерев у захисних лісових насадженнях. 
Так, не маючи спеціального дозволу на використання лісових ресурсів, зловмисники протягом грудня 2020 року здійснили незаконну порубку понад 700 дерев породи дубу та акації неподалік с. Дмитрівка Нікопольського району. Деревину учасники групи зберігали в орендованих складських приміщеннях та у подальшому збули іншим особам, спричинивши громаді збитки у понад 2,5 млн. грн.
Наразі усіх учасників злочинної організації затримано в порядку ст. 208 КПК України; їм повідомлено про підозру у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень. 
Досудове розслідування триває.
Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.