Поточний № 45 (1283)

20.11.2019

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Календар змагань ЄВРО-2012


31.05.2012

1-й тур

Матч 1: Варшава, 8 червня, 19:00.
Польща - Греція
(Перший національний, Футбол)
Матч 2: Вроцлав, 8 червня, 21:45.
Росія - Чехія
(телеканал Україна, Футбол)
Матч 3: Харків, 9 червня, 19:00.
Нідерланди - Данія
(Перший національний, Футбол)
Матч 4: Львів, 9 червня, 21:45.
Німеччина - Португалія
(телеканал Україна, Футбол)
Матч 5: Гданськ, 10 червня, 19:00.
Іспанія - Італія
(Перший національний, Футбол)
Матч 6: Познань, 10 червня, 21:45.
Ірландія - Хорватія
(телеканал Україна, Футбол)
Матч 7: Донецьк, 11 червня, 19:00.
Франція - Англія
(Перший національний, Футбол)
Матч 8: Київ, 11 червня, 21:45.
Україна - Швеція
(телеканал Україна, Футбол)

2-й тур

Матч 9: Вроцлав, 12 червня, 19:00.
Греція - Чехія
(Перший національний, Футбол)
Матч 10: Варшава, 12 червня, 21:45.
Польща - Росія
(телеканал Україна, Футбол)
Матч 11: Львів, 13 червня, 19:00.
Данія - Португалія
(Перший національний, Футбол)
Матч 12: Харків, 13 червня, 21:45.
Нідерланди - Німеччина
(телеканал Україна, Футбол)
Матч 13: Познань, 14 червня, 19:00.
Італія - Хорватія
(Перший національний, Футбол)
Матч 14: Гданськ, 14 червня, 21:45.
Іспанія - Ірландія
(телеканал Україна, Футбол)
Матч 15: Київ, 15 червня, 19:00.
Швеція - Англія
(Перший національний, Футбол)
Матч 16: Донецьк, 15 червня, 21:45.
Україна - Франція
(телеканал Україна, Футбол)

3-й тур

Матч 17: Вроцлав, 16 червня, 21:45.
Чехія - Польща
Матч 18: Варшава, 16 червня, 21:45.
Греція - Росія
Матч 19: Харків, 17 червня, 21:45.
Португалія - Нідерланди
Матч 20: Львів, 17 червня, 21:45.
Данія - Німеччина
Матч 21: Гданськ, 18 червня, 21:45.
Хорватія - Іспанія
Матч 22: Познань, 18 червня, 21:45.
Італія - Ірландія
Матч 23: Донецьк, 19 червня, 21:45.
Англія - Україна
Матч 24: Київ, 19 червня, 21:45.
Швеція - Франція

Чвертьфінали

Матч 25: Варшава, 20 червня, 21:45.
Переможець групи А - 2 місце групи В
Матч 26: Гданськ, 21 червня, 21:45.
Переможець групи В - 2 місце групи А
Матч 27: Донецьк, 22 червня, 21:45.
Переможець групи С - 2 місце групи D
Матч 28: Київ, 23 червня, 21:45.
Переможець групи D - 2 місце групи C

Півфінали

Матч 29: Донецьк, 27 червня, 21:45.
Переможець Матчу 25 -
Переможець Матчу 27
Матч 30: Варшава, 28 червня, 21:45.
Переможець Матчу 26 -
Переможець Матчу 28

Фінал

Матч 31: Київ, 1 липня, 21:45.
Переможець Матчу 29 -
Переможець Матчу 30
(Перший національний, Футбол)