Поточний № 11 (1421)

03.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

«Колосівські» жнива


18.12.2019

Дніпропетровська ТО ГО ВФСТ “Колос” підбила підсумки роботи за рік

Звітна конференція Дніпропетровської територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» традиційно пройшла наприкінці року у Будинку спілок, куди з’їхалися делегати з усіх районів. Серед запрошених – начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Дніпропетровської обласної ради Лілія Гиренко, заступник начальника управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА Андрій Панченко.
Розпочалася конференція з приємної місії – нагородження Кубками та Подяками переможців, призерів та лауреатів обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини 2019 року. Не обійшлося і без приємних несподіванок, коли делегати конференції тривалими оплесками привітали з ювілеєм Лілію Гиренко, яка завжди опікується проблемами сільського спорту та є членом координаційної ради з питань впровадження фізичної культури та спорту в умовах децентралізації влади. До речі, до складу цієї ради входять також Анатолій Адамський, Олександр Пшеничников, Юрій Козак, Микола Берест, Світлана Спажева, Галина Смирна, Олена Тертишна.        
Керівник товариства прозвітував про здобутки сільських спортсменів на всеукраїнських змаганнях та окреслив плани на рік майбутній. Делегати конференції прийняли постанову щодо проведення семінару-наради, куди заплановано запросити голів ОТГ, членів координаційної ради, представників центрального офісу товариства «Колос», Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад.
Заступник начальника управління молоді та спорту ОДА  Андрій Панченко зауважив, що за дорученням Прем’єр-міністра України розпочато процес моделювання – Міністерство молоді та спорту розробило проєкт, згідно з яким кожна ОТГ повинна мати як мінімум одну дитячо-юнацьку спортивну школу, певну кількість дитячих спортивних майданчиків, а у великих ОТГ мають бути навіть басейни. На це, звичайно, потрібні значні кошти. У рамках децентралізації значну роль у розбудові інфрастуктури буде відведено ОТГ.
«Наше головне завдання – якомога більше залучити сільських мешканців  до занять фізичною культурою та спортом та знайти обдаровану молодь, – наголосив очільник «Колоса» Микола Берест. – Ми ставимо за мету, аби в кожній громаді працював відокремлений підрозділ товариства «Колос». Робота з цього питання вже розпочалася і є вже перші результати – Апостолівська ОТГ (голова Станіслав Нігай), Нивотрудівська ОТГ (голова Олександр Любченко), Божедарівська ОТГ (голова Володимир Дерко), Вакулівська ОТГ (голова Артур Шевцов), Межівська ОТГ (голова Володимир Зражевський), Перещепинська ОТГ (голова Володимир Савельєв).