Поточний № 16 (1426)

30.11.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Колосівський суперкубок - у томаківців!


29.08.2018

24 серпня, в День Незалежності України, на стадіоні імені Анатолія Скорука в райцентрі Томаківка відбувся матч за Суперкубок Дніпропетровського територіального об’єднання Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футболу серед команд сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад та колективів АПК Дніпропетровщини. Поборотися за почесний приз зібралися місцевий футбольний клуб «Перше Травня» та девладівський «Хімік» (Софіївський район).
 З напутніми словами та побажанням безкомпромісної спортивної боротьби до команд і вболівальників звернулися начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Удовицький, виконуючий обов’язки голови Томаківської райдержадміністрації Валерій Хведчук, Томаківський селищний голова Іван Калашник.
 «Хімік» перший тайм розпочав з центра поля, що є певним елементом переваги, та вже за три хвилини змушений був виймати м’яч з власних воріт: удар суперника прийшовся точно в ціль – господарі повели в рахунку 1:0.
 Певна річ, що швидкий гол дещо сконфузив девладівських спортсменів, але не зламав їхній спортивний запал. Бо вже через десять хвилин вони здійснили своєрідну сатисфакцію –забили гол у ворота номінальних господарів поля. А ще за якийсь час в результаті розіграшу стрімкої комбінації удар футболіста «Хіміка» вивів гостей вперед – 2:1.
 Разом з тим активність в атаці господарів поля і часткова неповороткість девладівських футболістів у захисті призвели до удару, котрий для першотравенців виявився результативним – вони забили гол і перший тайм завершився внічию 2:2.
 На початку другого тайму «Хімік» виглядав дещо розбалансовано. Тому такий його морально-психологічний стан цілком влаштовував команду господарів, котра посилила тиск у нападі. Певною мірою це «розхитало» девладівців, внесло сумбур у дії захисту, результатом чого стали помилки і вихід практично один на один нападника «Першого Травня» з воротарем «Хіміка». Останній не зміг нічого вдіяти проти прицільного удару і на 13-ій хвилині другого тайму господарі вийшли вперед в рахунку – 3:2.
 За три хвилини після цього прикрого моменту ситуація повторилася: гостра атака господарів, вихід форварда на «вистрільну» позицію проти девладівського голкіпера і невідпорний удар – 4:2! Першотравенці впритул наблизилися до перемоги. Це розумів і тренерський штаб команди Софіївського району – було вжито заходи для посилення оборонних та атакуючих ешелонів «Хіміка». 
Настанови подіяли і буквально через десять хвилин рахунок змінився на 4:3 – через гострі атакувальні дії і безлад господарів біля своїх воріт футболісти «Хіміка» відквитали гол.
 Однак за кілька хвилин по тому першотравенські футболісти створили небезпечний момент біля воріт девладівців і лише злагоджені їхні дії не дозволили господарям збільшити рахунок на свою користь. 
 Далі ж спрацював відомий футбольний принцип: не забиваєш ти – забивають тобі. В результаті затяжної комбінаційної атаки гості наблизилися до воріт суперника і, скориставшись певним хаосом, забили першотравенцям черговий гол, котрий зафіксував нічийний – 4:4 – результат основного часу матчу.
У серії  пенальті  влучнішими були футболісти команди «Перше Травня», які здобули вольову перемогу з рахунком 5:3. 
Після закінчення матчу капітанам вручили «малий» та головний кубки, грамоти, а всіх спортсменів відзначили пам’ятними медалями.