Поточний № 10 (1420)

30.05.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Кримінал по-запорізьки


21.04.2011

Гостя із Росії, який вирішив перебратися в Україну для постійного проживання. На митному посту звернули увагу на різноманітний багаж фігуранта інциденту. Митники вирішили перевірити, чи ж усю «начинку» контейнера прибулець задекларував у відділі оформлення не ручної поклажі.
Візуально усе було о‘кей, коли ж «копнули» глибше, то поміж його особистих речей надибали і заборонені, повідомляє прес-служба Запорізької митниці. В обмотаній липучкою дерев‘яній коробці, приміром, була не фурнітура для меблів, як стверджувалося на прилаштованому папірці, а великий арсенал патронів до карабіна «Сайга-410 К-01». Власне карабін «кандидат на поселенці» розібрав і зашив у куртку-дублянку, а його деталі утаємничив у чорному пакеті, прихованому на дні коробки зі старими речами хатнього вжитку. В інших місцях контейнера і в чорному кейсі митники знайшли також дріб, порох і кулі до патронів, які завбачливий росіянин порозпихав по різних закутках.
Усе це «добро» вилучено, і наразі Феміда вирішуватиме, з чого розпочне росіянин-«мілітарист» своє перебування на українській землі. Чи ж завершиться інцидент штрафом за порушення Митного Кодексу України?

НП сталася у Куйбишевському районі. О сьомій ранку черговому філії МНС повідомили із Комиш-Зорі, що на вулиці Новосіловка у 10-метровий колодязь упала пенсіонерка. Нещасна трималася за відро з линвою і волала про допомогу, аж доки її не почули сусіди. Вони й зателефонували до райцентру, повідомляє прес-служба обласного управління МНС.
Служба порятунку прибула до селища оперативно, та підняти 75-річну жінку «на-гора» відразу ж не змогли, бо штурмову драбину довелося «подовжити» ще однією. А вже потому обв‘язали стареньку мотузками – та й дали команду «Віра!». Наразі потерпілу оздоровлюють у райлікарні, а рятувальники уточнюють обставини НП, яка могла завершитися і трагедією.

У Запоріжжі затримано лікаря одного зі шпиталів обласного центру, якому правоохоронці інкримінують торгівлю лікарняними для мешканців міста і села. Під час отримання чергового хабара (тисячі гривень за 20-денний перепочинок фіктивного пацієнта від роботи) ескулапа й затримали. Він зізнався у специфічному підробітку.
Ескулапа, що брав «на лапу», взяли за «нездорову конкуренцію»: за версією дотепників, свою послугу він оцінював надто дешево, чим дратував колег-хабарників. А «сачки»-ветерани кажуть, що найдешевші лікарняні – у міському шпиталі № 9…

Андрій БАГНЮК.
Запорізька область.