Поточний № 2 (1412)

05.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

кухня для всіх від 22.09.2011


22.09.2011

Морква по-корейськи. 0,5 кг великої соковитої моркви, 1 ст. ложка солі, 3 ст. ложки рафінованої олії, 2 цибулини, 2 ст. ложки оцту, 2 ст. ложки приправи для корейської моркви.
Моркву помити, почистити, розрізати навпіл уздовж, натерти на тертці тонкою соломкою, перекласти у глибоку миску, присолити, добре перемішати й залишити на 15-20 хв., щоб пустила сік. У цей час почистити й нарізати тонкими кільцями цибулю. Обсмажити її в олії протягом 3 хв., вийняти – більше цибуля не потрібна. Моркву віджати (як, залежить від вашого смаку: якщо любите соковиту – менше, якщо сухішу – сильніше).Додати в моркву оцет і засипати приправу. Перемішати. Залити моркву гарячою, але не киплячою олією (у якій обсмажували цибулю) і ще раз ретельно перемішати і поставити під гніт у холодильник. Через добу страва готова.
Буряк по-корейськи. 0,5 кг червоного солодкого буряка, 3 зубки часнику, 0,5 ч. ложки червоного перцю, 1 ч. ложка меленого коріандру, 100 мл олії, 70 мл оцту, сіль за смаком. Буряк вимити, почистити, натерти на тертці тонкою соломкою і перекласти в глибоку миску. Додати дрібно нарізаний часник, залити оцтом, посолити і добре перемішати. Поставити миску з буряком на водяну баню на 20-30 хв. Після цього додати перець, коріандр. Олію дуже сильно розігріти, але не кип’ятити й залити нею буряк. Усе перемішати, поставити під гніт на добу.