Поточний № 14 (1424)

21.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Ласі до грошей чиновники


16.12.2010

У Дніпропетровську затриманий заступник голови Солонянської районної державної адміністрації, який вимагав хабар за оформлення документів щодо передачі земельної ділянки під будівництво автозаправної станції.
Як повідомили в прес-службі прокуратури області, усього чиновник вимагав від громадянина 10 тис. доларів і отримав частину хабара у розмірі 5 тис. доларів. Нині кримінальна справа спрямована до суду, триває судове слідство.
Меншу суму за «вірішення питання» вимагав інший посадовець області. За повідомленням прес-служби МВС, корумпований держслужбовець вимагав та отримав 20 тисяч гривень хабара від бізнесмена за вирішення питання щодо ненарахування штрафних санкцій після проведеної перевірки на підприємстві останнього. «Питання вирішувалось» у кабінеті хабарника і закінчилось затриманням. Предмет хабара вилучено.
За цим фактом районна прокуратура Самарського району міста Дніпропетровська порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 (одержання хабара у великому розмірі). Санкція цієї статті передбачає до 10 років позбавлення волі.