Поточний № 2 (1429)

05.03.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

«Ми гарантуємо мешканцям Дніпропетровщини повну безпеку, мир та спокій»


04.09.2014

Про це заступник губернатора – керівник апарату облдержадміністрації Геннадій Корбан повідомив під час брифінгу, присвяченого результатам засідання Ради оборони регіону і закликав жителів Дніпропетровщини не піддаватися паніці.

ТАКОЖ він повідомив, що Дніпропетровській регіон запропонував Міністерству оборони України доукомплектувати дніпропетровські бригади добровольцями, розширити штатний розклад, додати техніки.
«При цьому Дніпропетровська і Запорізька області повністю готові до будь-якої позаштатної ситуації… Ми захищатимемо область та інтереси України, але сподіваємося на план мирного врегулювання ситуації, який запропонував Президент України», – сказав Геннадій Корбан.
При цьому він додав, що обласна влада гарантує громадянам Дніпропетровщини повну безпеку, мир і спокій.
«Сьогодні ми знаходимося в умовах неоголошеної війни зі сторони Російської Федерації, – зазначив Геннадій Корбан. – Ми будемо виконувати усі накази Президента, Уряду, Ради Національної безпеки та оборони України, дослухатися до них. При цьому Дніпропетровщина бере ініціативу в свої руки, для того, щоб бути готовими до будь-якої ситуації».
На сьогодні частина добровольців, сформованих в Дніпропетровській області, а також частина загонів територіальної оборони, знаходяться в зоні АТО.
«Є сили, які знаходяться в зоні військових дій, а також є сили, які тримаються у резерві для того, щоб відбити раптові вторгнення на територію області. На сьогодні всі забезпечені картами, захищеними системами зв’язку, координації, командними пунктами, регулярно поповнюються запаси води, харчування, медикаментів. Як мінімум запаси є на 2-3 тижні», – сказав Геннадій Корбан.
Також заступник губернатора керівник апарату облдержадміністрації зазначив, що вторгнення російських військ на Дніпропетровщину обернеться для них справжньою трагедією.
«В Дніпропетровській області потужний дух патріотизму, тут люди не хочуть війни, вони люблять свою землю і бажають бути у складі єдиної України. Думаю, що російське керівництво це теж розуміє, – сказав Геннадій Корбан. – Війна з нами обернеться для російських простих людей, матерів і дружин справжньою трагедією, адже наші люди будуть битися до останнього».
Зазначимо, що Дніпропетровська область дала Україні найбільше захисників – близько 12 тисяч мобілізованих чоловіків та 3 тисячі добровольців, які знаходяться в зоні АТО.