Поточний № 15 (1425)

29.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

На катері… під мухою


28.07.2011

У розпалі літнього сезону люди найчастіше вибираються на береги водойм, однак часом приємний відпочинок може обернутися на непоправну біду...
– Щоб попередити трагедію, не слід нехтувати несклафдними правилами безпеки, що збережуть ваше фізичне здоров’я та життя, – застерігає заступник начальника управління громадською безпекою Головного управління МВС у Дніпропетровській області Сергій Третьяков. – З 23 квітня лінійним відділком міліції річкового порту здійснюється посилене патрулювання територій. За цей період нам стали відомі два випадки травмування на воді. Перша пригода сталася у Верхньодніпровську, коли двоє чоловіків напідпитку взяли у свого знайомого катер, аби здійснити прогулянку, після чого одному з них закортіло покупатися… Купання скінчилося вельми трагічно: лікарі й досі борються за життя чоловіка, який потрапив під катер, зазнавши тяжких тілесних уфшкоджень. Другий випадок подібної недбалості зафіксовано у Дніпродзержинську, де постраждала 13-літня дівчинка. Вона згодилася на прогулянку з двома 23-річними незнайомцями і так само потрапила під мотор човна, діставши перелом пальця ноги та численні рвані рани ніг.
За словами Сергія Третьякова, за період з кінця квітня складено 14 протоколів за керування водним транспортом у стані алкогольного сп’яніння. Така згубна звичка водних «шумахерів» обійдеться їм у штраф до 3400 гривень, а також позбавленням посвідчень на право керування човнами та катерами.

Ольга ТРУБЧИНІНА.