Поточний № 2 (1412)

05.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

На Новий рік обіцяють мороз і сніг


23.12.2010

Якщо вірити прогнозам, на Новий рік українців чекає справжня зима. Буде невеликий мороз і сніг.
Відлига протримається орієнтовно до 25-26 грудня, а потім поступово із Заходу почне наступати холодний фронт. Щоправда, сніг за цей час розтане, а нового буде зовсім мало.
“Приблизно до 30 грудня похолодання охопить усю територію країни, за винятком Криму та Приазов’я”, - розповів заступник начальника Гідрометцентру Анатолій Прокопенко.
Температура 30 грудня буде триматися на рівні 2-7 градусів морозу вночі та 0-5 градусів удень. На Західній Україні - 8-13 градусів вночі і 6-8 морозу вдень.
“Більше снігу випаде 30 грудня. А 31-го будуть невеликі морози і місцями сніг - переважно на заході та півночі країни. Трішечки землю присипле”, - каже Прокопенко. Така погода протримається і 1-2 січня, а ось уже з 3-го числа температура почне підвищуватися і нас чекає короткочасне потепління.
У народних синоптиків - інша думка. Так, Леонід Горбань з Луганська вважає, що 31 грудня і 1 січня буде 2-4 градуса тепла. Але вже з 2 по 8 січня буде холодніше: температура опуститься до 14-15 градусів морозу. Волинянин Володимир Лис радить уважно простежити за погодою в неділю, 26 грудня. Дніпропетровський народний синоптик Валерій Некрасов вважає, що з 28 грудня нас чекає потепління, яке протримається до Нового року. А потім знову прийде холоднеча, яка не полишатиме нас аж до лютого.
На Різдво Гідрометцентр прогнозів поки що не дає.