Поточний № 15 (1425)

29.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

На шляху до мети


02.10.2019

ТХЕКВОНДО - корейське бойове мистецтво, особливістю якого є активне застосування рук та ніг під час бою. Цей вид спорту зі старих бойових мистецтв, що бере витоки на початку нашої ери на Корейському півострові. Починаючи з 1980 року Всесвітня федерація тхеквондо одержала визнання Міжнародного олімпійського комітету. Основою філософії тхеквондо є концепція подвійності в природі, яке проявляється у взаємодії протилежних сил. Досягнувши їх поєднання, наступає стан рівноваги, гармонії внутрішньої і зовнішньої. Цей стан допомагає досягнути успіху, сконцентруватися на перемозі. Без внутрішнього наповнення не може бути відмінної техніки. Це вміння розуміти та відчувати настанови тренера, застосовувати в бою нові навички. 
28 вересня у спортивній залі МС ДСЮШОР відбувся відкритий чемпіонат міста Дніпра, в якому взяли участь підгородненські спортсмени. Запекла боротьба велась на даянгах спортивної школи, шквал емоцій, драйву та азарту серед тих, хто прийшов підтримати спортсменів, був просто неймовірний. Радість, сльози перемоги та смутку на обличчях дітей та вболівальників протягом всього змагання. 200 спортсменів боролись за призові місця. 
Спортсмени СК Барс з Підгородного  (тренер Богдан Буднік) достойно показали свої уміння. Золото здобули Шаплавська Аріна, Качур Артем, срібло вибороли Муха Захар, Щербакова Еля, Чорний Владислав, Равшанов Гурам, бронза дісталась Равшановій Маріанні, Старишку Максиму, Чорному Всеволоду. Цимбалюк Богдан зупинився за крок до медалі. 
У переповненій залі не було місця байдужості. Міцний командний дух відчувався протягом всіх змагань. І це тільки початок нового сезону, в якому учасникам належить проаналізувати зроблені помилки та впевнено і рішуче йти до наміченої мети. 
Юлія РАВШАНОВА, 
м. Підгородне, 
Дніпропетровська область.