Поточний № 2 (1429)

04.03.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Надзвичайники Дніпропетровщини долають численні пожежі в екосистемах


23.08.2023

Нині на Дніпропетровщині триває період високої пожежної небезпеки. Суха, вітряна погода сприяє швидкому поширенню вогню на значні території за короткий час. Вогнеборці долають численні та масштабні займання в екосистемах регіону.
Так, на провулку Прогонному у місті Новомосковськ надзвичайники загасили займання сухої рослинності площею 2 га.
За межами села Росішки Петропавлівської селищної територіальної громади Синельниківського району фахівці ДСНС ліквідували пожежу на відкритій території, площа якої склала 2,9 га.
Неподалік села Зелена Долина Покровської селищної територіальної громади Синельниківського району рятувальники здолали ще одне займання в екосистемі площею 2,9 га.
Вогнеборці місцевої пожежної охорони загасили дві масштабні пожежі на відкритій території: за межами села Дубовики Синельниківського району, де вогонь встиг знищити 2 га сухої рослинності, та неподалік села Добровілля Дубовиківської сільської територіальної громади, де горіла суха трава на площі 2,8 га.
Загалом, протягом доби, 21-го серпня, вогнеборці Дніпропетровщини 33 рази залучались до гасіння пожеж в екосистемах.
Ліквідовано 23 займання сухої рослинності та 10 пожеж, де горіло сміття на відкритих територіях.
Внаслідок цих загорань знищено понад 15 га наземних екосистем.
Шановні громадяни!
Пам’ятайте, горіння сухої рослинності – процес некерований. Досить швидко незначне займання може перерости у масштабну пожежу. Тож, якщо ви раптом помітили вогонь, не зволікайте та терміново телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!
Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області.