Поточний № 11 (1421)

07.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Надзвичайники ліквідовують наслідки підтоплень на території Дніпропетровської області


24.04.2023

З 15-го квітня, внаслідок підняття рівня води у річці Дніпро, відмічається часткове затоплення прируслових територій у ряді прирічкових населених пунктів на Дніпропетровщині.
Фахівці ДСНС щоденно здійснюють об’їзд територій та контролюють стан підтоплених ділянок, а також надають допомогу населенню по відкачуванню води.
Так, 23-го квітня у місті Дніпро підтопило будинок та територію приватного домоволодіння на вулиці Бердянській Амур-Нижньодніпровського району. Протягом дня надзвичайники обласного центру, за допомогою мотопомпи, по прокладеній рукавній лінії, відкачували воду з території садиби до ливневої системи міста. Наразі, відкачано 300 куб.м. води. Роботи тривають.
У селищі Обухівка Дніпровського району, де було підтоплено 4 домоволодіння на площі 8000 кв.м., сьогодні було завершено роботи з відкачування води.
Також, протягом дня, за допомогою 3-х мотопомп, надзвичайники відкачали 1480 куб.м. води з території садового товариства «Восход», розташованого у селищі Курилівка Петриківської селищної територіальної громади Дніпровського району. Роботи ще тривають.
Станом на 18:00 23-го квітня на території Дніпропетровської області залишаються підтопленими 99 приватних домоволодінь та 59 будинків, 2 з яких – міські та 57 – садові.
Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області.